Технічна та інформаційна підтримка сайту

Сьогодні сайт – це необхідна умова розвитку бізнесу. Переможцем виявляється той, хто в змозі завжди бути на крок ближчим до своїх клієнтів. І якщо клієнт проводить значну частину часу в інтернеті, значить, компанії просто необхідно відкривати свою «філію» в мережі.

 Технічна та інформаційна підтримка сайту

Підтримка web-сайтів (обслуговування сайтів) – це комплекс робіт, спрямованих на підтримку сайту в постійній працездатності, актуальності та привабливості. Підтримку web сайту можна розділити на декілька напрямів:
Технічна підтримка сайту – комплекс робіт, спрямованих на підтримку працездатності сайту: модифікація або оновлення компонентів сайту (створення і редагування модулів, оновлення движка сайту);
Інформаційна підтримка – комплекс робіт, спрямованих на підтримку актуальності інформаційного наповнення сайту. Фактично, інформаційна підтримка сайту означає додавання нових матеріалів, заміну застарілої інформації, оновлення прайс-листів та каталогів.
Послуги з розміщення Вашого ресурсу на хостингу – ми надаємо можливість розміщення Вашого ресурсу на наших серверах. Це дасть нам можливість виконувати будь-які технічні роботи, спрямовані на підвищення безпеки і продуктивності Вашого веб-ресурсу.
В рамках технічної підтримки ми надаємо наступні послуги:
• Модифікація або оновлення компонентів сайту (створення та доопрацювання модулів сайту, оновлення версії платформи сайту);
• Налагодження та підтримка корпоративної пошти;
• Роботи, що забезпечують безпеку і збільшення швидкості роботи Вашого сайту;
• Своєчасне оновлення інформації на сайті (тексти, таблиці, фото) в обумовленій кількості;
• Технічна консультація по будь-яким питанням, пов’язаним з розвитком Вашого ресурсу.
• Створення резервних копій сайту і БД, що дозволяє при виникненні будь-яких проблем у роботі сайту в найкоротший термін налагодити його нормальну роботу без втрати будь-яких даних або інформації.