Розробка індивідуального дизайну сайту

Сьогодні сайт – це необхідна умова розвитку бізнесу. Переможцем виявляється той, хто в змозі завжди бути на крок ближчим до своїх клієнтів. І якщо клієнт проводить значну частину часу в інтернеті, значить, компанії просто необхідно відкривати свою «філію» в мережі.

Розробка індивідуального дизайну сайту

Сьогодні більшість користувачів Інтернет охочіше віддають перевагу тим веб-ресурсам, які просто і зручно оформлені, мають приємний, а головне зрозумілий дизайн сайту. Можна з упевненістю стверджувати, що дизайн сайту – це перший крок до успіху. Мета дизайну – якісне творче оформлення продукту, привабливе для користувача, але не відволікає його від основних завдань.
Основні переваги індивідуального дизайну в порівнянні з шаблонним дизайном:
• Краса і престиж
Сайт з індивідуальним дизайном – це красивий сайт, на хорошій системі управління, з прекрасним інтерфейсом, який не соромно показати своїм партнерам і друзям.
• Підвищення довіри
Хороший індивідуальний дизайн сайту на підсвідомому рівні формує у відвідувача образ надійності компанії, з думкою про великим ступенем ліквідності.
• Підвищена зручність користування (юзабіліті)
Дизайн сайту спочатку адаптується під конкретну задачу і цільову аудиторію. Наприклад, дизайн сайту інтернет-магазину з продажу дитячого одягу повинен відрізнятися від дизайну інтернет-магазину з продажу автозапчастин.
• Підвищена конверсія
Практика доводить, що відвідувачі сайтів з індивідуальним дизайном частіше стають клієнтами, ніж відвідувачі сайтів з шаблонним дизайном. При цьому відсоток повернення відвідувачів на сайт набагато вище.
• Підвищена запам’ятовуваність
Сайт з індивідуальним дизайном краще запам’ятовується, ніж сайт з шаблонним дизайном. Тому, індивідуальний дизайн сайту сприяє закріпленню позицій бренду компанії без додаткових витрат.
Наші фахівці створюють сайти, спираючись на бізнес-цілі клієнта і завдання користувачів. Ми впевнені, що правильно спроектований інтерфейс в комплексі з гармонійним дизайном дозволять значно покращити основні показники ефективності сайту.