books-market.com.ua

  • Мережа інтернет-магазинів “Mymarket”
  • Мережа інтернет-магазинів “Mymarket”

Mymarket – мережа інтернет-магазинів реалізованих на на платформі Magento.
На кожному із сайтів демонструється індівудуальності асортимент ряду продукції.
Структура усіх сайтів приблизно однакова: для зручності вибору клієнта, на сайті представлений каталог товарів. Для кожної окремої категорії товарів є свій набір фільтрів, який допоможе користувачеві визначитися з вибором необхідного товару, наприклад фільтри по бренду та цінового діапазону товару.
Завдяки формам зворотного зв’язку та розміщення на сайтах ключових питань, і відповідей на них – ведеться активний діалог з клієнтами.
Сайти «Mymarket» знаходяться в мультісторе Magento, тобто з однієї адмінки спільно управляється вся мережа сайтів: budmart.com.ua, karniz-market.com, poster-market.com.ua, jalousie-market.com.ua, books-market.com.ua, toys-market.com .ua, hot-market.com.ua, враховуючи розмежування з прав доступу. Такий підхід дозволяє економити час для адміністратора сайту при необхідності оновлювати, актуалізувати інформацію на всіх сайтах. З адмінки є можливість додавати і редагувати інформацію, без обмежень по кількості сторінок.
У картці товару, користувач може ознайомитися з характеристиками і описом товару, переглянути додаткові види товару, оформити замовлення.
Сайт має інтуїтивно-зрозумілий сучасний дизайн.

Подивитися в роботі
Зв’язатися з нами