geely.ua

  • Сайт бренда “Geely”
  • Сайт бренда “Geely”
  • Сайт бренда “Geely”

Geely.ua – сайт розроблений на платформі Magento.
На сайті надана інформація про компанію «Geely» в Україні.
Акцент сайту зроблений на демонстрацію модельного ряду, продаж сервісних, фінансових послуг, продаж запчастин. На Geely.ua вказано докладний опис кожного автомобіля, представленого цією Компанією на ринку України, а так само всіх супутніх послуг, які надаються офіційними дилерами «Geely».
На сайті є розділ «Новини і акції», завдяки якому завжди є можливість дізнаватися про новинки компанії «Geely».
Також на сайті реалізована інтерактивна карта, за допомогою якої можна вибрати що цікавить Вас об’єкт – СТО, магазин запчастин або автоцентр. Завдяки фільтрам на карті по регіону, місту та типом об’єкта, Ви швидко знайдете всю необхідну Вам інформацію.
На сайті запроваджено інтеграція з CRM системою. CRM-системи є найбільш поширеним програмним продуктом для оптимізації бізнес-процесів. Питання інтегрування наявної CRM-системи із зовнішніми web-ресурсами актуальне для будь-якої компанії, що займається залученням клієнтів за допомогою Інтернет.
Сайт Geely.ua знаходиться в мультисторі Magento,тобто управляється з однієї адмінки спільно з усіма сайтами ГК АІС, враховуючи розмежування з прав доступу. Такий підхід дозволяє економити час для адміністратора сайту при необхідності оновлювати, актуалізувати інформацію на всіх сайтах ГК АІС. З адмінки є можливість додавати і редагувати інформацію, без обмежень по кількості сторінок.
До перерахованих вище достоїнств сайт має інтуїтивно-зрозумілий сучасний дизайн.
Банер на головній сторінці сайту керований – можна не тільки виставити слайди в певному порядку і вказати куди повинен вести перехід з кожного слайда, а й задати час показу слайда.

Подивитися в роботі

Зв’язатися з нами