gaz.ua

  • Сайт бренду “ГАЗ”
  • Сайт бренду “ГАЗ”

gaz.ua – сайт розроблений на платформі Magento.
На сайті надана інформація про компанію «ГАЗ» в Україні.
Акцент сайту зроблений на демонстрацію модельного ряду, продаж сервісних, фінансових послуг, продаж запчастин. На gaz.ua вказано докладний опис кожного автомобіля, представленого цією Компанією на ринку України, а так само всіх супутніх послуг, які надаються офіційними дилерами «ГАЗ». На сайті є розділ «Новини і акції», завдяки якому завжди є можливість дізнаватися про новинки компанії «ГАЗ». На gaz.ua у Вас є можливість переглянути нові авто і авто зі стокового складу.
Також на сайті реалізована інтерактивна карта, за допомогою якої можна вибрати що цікавить Вас об’єкт – СТО, магазин запчастин або автоцентр. Завдяки фільтрам на карті по регіону, місту та типом об’єкта, Ви швидко знайдете всю необхідну Вам інформацію.
Сайт gaz.ua знаходиться в мультісторе Magento, тобто управляється з однієї адмінки спільно з усіма сайтами ГК АІС, враховуючи розмежування з прав доступу. Такий підхід дозволяє економити час для адміністратора сайту при необхідності оновлювати, актуалізувати інформацію на всіх сайтах ГК АІС. З адмінки є можливість додавати і редагувати інформацію, без обмежень по кількості сторінок.
До перерахованих вище достоїнств сайт має інтуїтивно-зрозумілий сучасний дизайн.

Перейти на сайт

Зв’язатися з нами