ais.ua

  • Корпоративний портал ГК “АІС”
  • Корпоративний портал ГК “АІС”
  • Корпоративний портал ГК “АІС”
  • Корпоративний портал ГК “АІС”

ais.ua – це корпоративний портал Групи компаній «АІС», розроблений на платформі Magento.
На сайті детально розписані цілі та пріоритети ГК «АІС». Описана історія розвитку компанії, благодійні програми в яких Компанія бере участь. Так само на сайті можна знайти інформацію про відкриті на даний момент вакансії ГК «АІС» як у місті Києві, так і в інших містах України.
На сайті демонструється асортимент ряду продукції – автомобілі таких брендів як: Geely, MG, SsangYong, ГАЗ, AUDI, Cadillac, Citroen, Renault, Chevrolet, Hyundai, УАЗ, МАЗ, КАМАЗ, ІЖ, ПАЗ. Так само на сайті є перелік послуг наданих ГК «АІС» і їх докладний опис.
Завдяки формі зворотного зв’язку і розміщенню на сайті ключових питань, і відповідей на них – ведеться активний діалог з клієнтами.
Новинний блок дозволяє швидко додавати новини на сайт. Модуль акцій дозволяє не тільки швидко додавати нові акції на сайт, але і контролювати дату їх закінчення – даний функціонал значно спрощує роботу адміністратора сайту, т.к. адміністратору не потрібно буде стежити самостійно за терміном закінчення акцій.
Сайт ais.ua знаходиться в мультисторі Magento, тобто управляється з однієї адмінки спільно з усіма сайтами ГК АІС – mgauto.com.ua, citroen-center.com.ua, citroen-ais.ua, sy.com.ua, geely.ua, gaz.ua, hyundai.ais.ua + 33 регіональних сайту автоцентрів, враховуючи розмежування з прав доступу. Такий підхід дозволяє економити час для адміністратора сайту при необхідності оновлювати, актуалізувати інформацію на всіх сайтах ГК АІС. З адмінки є можливість додавати і редагувати інформацію, без обмежень по кількості сторінок.
Також на сайті реалізована інтерактивна карта, за допомогою якої можна вибрати що цікавить Вас об’єкт – СТО, магазин запчастин або автоцентр. Завдяки фільтрам на карті по регіону, місту та типом об’єкта, Ви швидко знайдете всю необхідну Вам інформацію.
На сайті запроваджено інтеграція з CRM системою. CRM-системи є найбільш поширеним програмним продуктом для оптимізації бізнес-процесів. Питання інтегрування наявної CRM-системи із зовнішніми web-ресурсами актуальне для будь-якої компанії, що займається залученням клієнтів за допомогою Інтернет.
На корпоративному сайті ГК АІС міститься повна база даних контактів всіх автоцентрів, СТО і магазинів запчастин для вищеперелічених брендів.
До перерахованих вище достоїнств сайт має інтуїтивно-зрозумілий сучасний дизайн.
Банер на головній сторінці сайту керований – можна не тільки виставити слайди в певному порядку і вказати куди повинен вести перехід з кожного слайда, а й задати час показу слайда.

Подивитися в роботі

Зв’язатися з нами