ais-market.com.ua

  • АІС Маркет – торгове підприємство ГК АІС
  • АІС Маркет – торгове підприємство ГК АІС

ais-market.com.ua – сайт розроблений на платформі Magento.
АІС Маркет – торговельне підприємство Групи компаній АІС, що спеціалізується на викупі та продажу автомобілів з пробігом. ais-market.com.ua надає клієнтам можливість швидко, вигідно і комфортно продати і придбати автомобіль з пробігом.
За допомогою форм зв’язку, які є на сайті, клієнт може зв’язатися з консультантами або отримати оцінку свого автомобіля. Завдяки формі зворотного зв’язку і розміщенню на сайті ключових питань, і відповідей на них – ведеться активний діалог з клієнтами.
Для зручності вибору клієнта, який хоче купити автомобіль, на сайті є різні фільтри за допомогою яких можна вибрати: марку і модель авто, тип КПП, об’єм двигуна, вид палива, тип кузова і багато ін. Є фільтри за ціною і датою випуску авто.
На сайті виведені кращі пропозицію з категоріями: краща ціна, найменший пробіг, найменший вік, останні надходження, цікаві пропозиції – всі оголошення в ці категорії вибираються з бази даних всіх оголошень автоматично.
На сайті запроваджено інтеграція з CRM системою. CRM-системи є найбільш поширеним програмним продуктом для оптимізації бізнес-процесів. Питання інтегрування наявної CRM-системи із зовнішніми web-ресурсами актуальне для будь-якої компанії, що займається залученням клієнтів за допомогою Інтернет.
До перерахованих вище достоїнств сайт має інтуїтивно-зрозумілий сучасний дизайн.

Подивитися в роботі
Зв’язатися з нами