Гнучка і дружня платформа – WordPress

  • Posted on 05.02.2013,
  • written by

Ні для кого не секрет, що більшість сучасних сайтів створюється за допомогою CMS (систем управління контентом, content management system). Що не дивно, адже CMS дозволяють істотно заощадити гроші і скоротити час створення сайту.

Однією з найбільш гнучких і доброзичливих платформ є WordPress.

В даний час для WordPress створено тисячі тем і плагінів, найбільш вдалі і корисні переведені на українську мову.

Вордпресс постійно вдосконалюється командою ентузіастів. Нові версії виходять по кілька разів на рік.

Базові можливості WordPress

  • Потужна блог-платформа з підтримкою міток, рубрик, коментарів, ЛЗП, RSS і пошуку по сайту. За допомогою панелі керування можна включити підтримку Gravatar і деревовидних коментарів, налаштувати число коментарів відображених на сторінку і багато іншого;
  • Можливість створювати статичні сторінки, наприклад «про сайт», «зворотний зв’язок» і так далі;
  • Потужний WYSIWYG текстовий редактор;
  • В останніх версіях WordPress з’явився онлайн-редактор фотографій, що підтримує функції «обрізати», «відбити», «повернути» і «масштабувати». Не Photoshop звичайно, але річ часом дуже корисна;
  • В WordPress підтримується автоматичне оновлення як самої платформи, так і встановлених плагінів. Один клік мишкою, і платформа самостійно завантажить доступні оновлення. Пошук і установка як плагінів, так і шаблонів також проводиться через панель управління.<.li>

Сам по собі WordPress прекрасно підходить для створення блогів і блог-подібних сайтів, наприклад новинного порталу. Однак функціонал платформи можна істотно розширити за допомогою плагінів. За допомогою розширень з WordPress можна зробити, дійсно, практично все – від фотогалереї до інтернет-магазину.

Останнім часом, в рейтингах кращих сайтів за підсумками року або іншого періоду з різної тематики все частіше зустрічаються на перших позиціях сайти, зроблені на WordPress, також досить часто нові, креативні роботи відомих студій реалізуються на основі саме цієї CMS.

Чим же зумовлена така довіра до WordPress?

Підтримка та розвиток

Популярність WordPress багато в чому обумовлена постійним розвитком як самої CMS, так і додаткових модулів для неї. Щодня з’являються нові плагіни, які дозволяють реалізувати практично весь необхідний для сучасного сайту функціонал . CMS і плагіни безперервно оновлюються, існуючі функції поліпшуються і додаються нові можливості. Також, при виникненні неполадок і питань завжди можна звернутися до документації WordPress Codex, в якій описані всі функції і можливості ядра системи, або ж задати питання на форумі підтримки, на який вам дадуть відповідь швидко і доступно.

Стабільність та надійність

Завдяки постійним оновленням і підтримці сайти на WordPress відрізняються стабільною роботою в будь-яких умовах, а будь-які можливі конфлікти і проблеми легко усуваються. Завдяки великому ком’юніті користувачів і розробників, WordPress система була багато разів відтестована і перевірена.

Зручність і простота

Змінювати і додавати записи, рубрики, сторінки, елементи меню та інші складові сайту в WordPress легко і зручно. Інтерфейс адміністративної частини максимально дружній до користувача, простий, зручний і інтуїтивно зрозумілий. Також ви можете легко налаштувати розміщення елементів адміністрування, найбільш зручних для вас, просто переміщаючи їх в межах сторінки.

Цей список лише мала частина переваг WordPress, але навіть з нього стає ясно, чому ця система стає все більш популярною з кожним днем.

Сумарно можна сміливо сказати, що для більшості проектів вибір WordPress буде найбільш розумним і правильним рішенням, а ймовірність успішності сайту буде помітно вище, ніж при використанні інших систем.

Наші спеціалісти можуть розробити як повний сайт на WordPress будь-якої необхідної вам спрямованості, так і розширити функціонал існуючого або ж додати додаткові розділи до сайту, наприклад блог, галерею, стрічку новин і так далі.