Благодійний проект «АІС-Дітям»

  • Posted on 13.02.2013,
  • written by

Компанія «Agere» є технічним партнером благодійного проекту, створеного Групою компаній «АІС» для підтримки дитячих будинків та інтернатів у віддалених населених пунктах – «АІС-Дітям».

Мета проекту – організація збору та доставки благодійної допомоги у найбільш нужденні і важкодоступні дитячі установи по всій території України.
deti-ais-1

Група компаній «АІС», як компанія професіоналів автомобільного бізнесу, яким не байдужі проблеми і труднощі найбільш нужденних сьогодні в допомозі – дітей, поставила перед собою мету – почати системну підтримку саме територіально віддалених дитячих установ, до яких важко дістатися і які найменше відчувають підтримку і турботу з боку оточуючих.
deti-ais-2

Як окремий проект – «АІС-Дітям» був створений в липні 2011 року. Його появі передували регулярні благодійні автопробіги по дитячих будинках, під час яких співробітники компанії відвідували підопічні установи в Києві та Київській області та передавали їм зібрану матеріальну допомогу. Усвідомлюючи обсяги та масштаби необхідної допомоги Група Компаній «АІС» поставила перед собою мету – розширити масштаби допомоги до національного рівня, збільшити обсяг виділених на допомогу матеріальних засобів і з допомогою партнерів зібрати максимальний обсяг матеріальної допомоги.
deti-ais-3

Доставка допомоги в рамках соціального проекту «АІС-Діти» здійснюється шляхом організації автопробігу, в якому задіяні автомобільні марки Групи компаній «АІС». Щоразу маршрут складається таким чином, щоб за одне відвідування охопити відразу кілька установ в суміжних областях.

Триває пошук партнерів проекту. Будемо раді співпраці з компаніями, які допоможуть у розвитку проекту:
– Паливом для автомобілів-учасників автопробігу;
– Івент-компаніями, які приєднаються до автопробігу для організації розважальної програми для дітей.
deti-ais-4

На даний момент йде збір допомоги для автопробігу, який планується на травень 2013
Перелік товарів, які ми збираємо для дитячих установ:
• Канцтовари: ручки, олівці, фломастери, зошити (лінійка, клітка), альбоми для малювання, лінійки
• Книги: художня література, підручники (для дітей від 3 до 16 років)
• Спортивний інвентар: м’ячі (футбольні, баскетбольні, волейбольні), набори для настільного тенісу, бадмінтон.
• Настільні ігри: шахи, шашки, футбол, хокей, розвиваючі ігри.
• Спортивні костюми (для дітей від 10 до 16 років)
• Взуття (зима, весна-осінь. Розміри від 34 до 42)
• Постільна білизна
• Оргтехніка та комп’ютерна техніка
• Музична апаратура

deti-ais-5

Якщо Ви бажаєте допомогти дітям, позбавленим батьківського піклування, та приєднатися до проекту «АІС-Дітям», Ви можете придбати необхідні товари і доставити їх в пункт збору допомоги:
м. Київ: пров. Балтійський, 20, тел. 044 585-6432.